Bize Hemen Ulaşın Tel: 0555 830 15 80

Komple Yeniden boyama

Kısmi boya ve cila

Dizayn Amaçlı kısmi boya tam cila

Özel amaçlı boya işleri

Sanayi boya işleri

Kaza Onarımı

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir.

Fırın boya, boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.

Gelişim Otomotiv bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Bütün Alman model binek aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Lokal Çizik ve Boya Tamiratı ; aracınızın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının LOKAL BOYANARAK herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir

BOYA PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ Bir aracın boyası dışarıdan gelen etkilerle bir süre sonra çizilmeye ve orijinal parlaklığını kaybetmeye başlar. Bu sizi rahatsız ediyorsa çözümü bizde hemen bize ulaşın.